Projekt domu drewnianego

Projekt domu jest bardzo ważnym przedsięwzięciem, z którym przyjdzie zmierzyć się większości z nas, dlatego warto pamiętać o kilku ważnych aspektach, które muszą byś przemyślane i przedyskutowane przez wszystkich domowników. Domy z drewna posiadają sporo zalet jak i wad, o nich już pisaliśmy wcześniej na naszych stronach.

dom_z_bali

Podczas przygotowywania projektu domu drewnianego oprócz takich problemów jak wielkość powierzchni użytkowej czy też ilość kondygnacji istotna rolę odgrywa również rozmieszczenie pokoi ich wielkość czy też rodzaj wykorzystania, który będzie istotny dla domowników. Jest to szczególnie istotne w przypadku planowania projektu domu z drewna oraz rozmieszczenia jak również wielkości pomieszczeń, które będą znajdowały się na parterze domu z drewna. Parter jest przede wszystkim częściom domu, która dostępna jest dla gości, dlatego nie powinno tam zabraknąć takich pomieszczeń jak salon, kuchnia czy tez łazienka i warto pamiętać o tym podczas przygotowywana projektu domu drewnianego. Jeśli wszystkie z tych pomieszczeń będą dostępne na parterze naszego wymarzonego domu z drewna goście nie będą musieli przemierzać pozostałych pięter w poszukiwaniu toalety. Jeśli mamy możliwości warto również już na etapie sporządzania projektu domu drewnianego zdecydować się na garaż, który będzie wbudowany w bryłę domu. W ten sposób cały budynek będzie stanowił spójna całość bez zbędnych dobudówek, które nie zawsze są dobrym rozwianiem i które nie koniecznie podnoszą wartości estetyczne domu z drewna.

Na naszym blogu postaramy się opisać nie tylko domy drewniane, domy z bali, postaramy się również przedstawić kilka projektów domów drewnianych, opiszemy również zalety i wady domów z bali.

2 Responses to Projekt domu drewnianego

  1. […] a tym samym zdecydowanie mniej czasochłonna. W pierwszej kolejności musimy jednak zadbać o projekt domu z drewna artykuł na ten temat znajduje się już na naszym […]

  2. […] musimy pamiętać podejmując ostateczna decyzję. Na stronach naszego portalu opisywaliśmy już projekty domów z drewna Wprawdzie ilość wad, które możemy zauważyć podczas budowy domu oraz już po zamieszkaniu w […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *