Garderoba

Każdy z nas marzy o pomieszczeniu, w którym ubrania będą miały swoje miejsca i dodatkowo nie będzie ciasno. Każdy to może zbyt wiele powiedziane w większości są to marzenia kobiet a mężczyźni je bagatelizują uznając, że wydzielanie pomieszczenie na ubrania to zbędny wydatek.

Jak sama nazwa wskazuje garderoba jest miejscem na przechowywanie ubrań domowników. Jeśli możemy przeznaczyć na garderobę duże pomieszczenie warto by była to garderoba dla wszystkich domowników, w ten sposób w znaczny sposób zaoszczędzimy na meblach dla każdego z osobna. Ważne jest by garderoba była wyposażona w dostateczną ilość szaf o dużej pojemności i by miała dużą ilość szuflad. Warto również zakupić do garderoby kilka tekturowych pudełek, które idealnie nadają się do przechowywania szalików, czapek czy tez skarpet. Na tego tupu ubrania nie warto, bowiem tracić kilku czy nawet kilkunastu szuflad, gdy liczba domowników jest duża. Specjaliści polecają również zakup wieszaka na kółkach, który idealnie nadaje się do odwieszania ubrań, w których już chodziliśmy, ale jeszcze nie wymagają prania. W dobrze zorganizowanej garderobie nie może zabraknąć małych szafek i szuflad na takie akcesoria jak biżuteria czy bielizna. Musimy również już na etapie projektowania garderoby podjąć decyzje czy będziemy przechowywać w tym pomieszczeniu również buty. Jest to bardzo ważne gdyż najlepiej, jeśli cześć z butami jest oddzielona od części z ubraniami ścianką działową. W garderobie nie powinno również zabraknąć dużego lustra oraz kilku krzeseł, które znacznie ułatwia nam codzienne funkcjonowanie.

Decyzja o wydzieleniu pokoju na garderobę jest naprawdę warta polecenia. Wszystkie urania mamy w jednym miejscu nie musimy biegać po całym domu, aby dobrać buty do sukienki, czy pasek do spodni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *