Bramy segmentowe, z czego są zbudowane.

Zastanawiając się na wyborem odpowiedniej bramy garażowej musimy zdecydować się, na jakie rodzaj bramy się decydujemy, na rynku, bowiem dostępne są bramy zarówno segmentowe jak również bardzo uchylne. Można również znaleźć bramy, które są zdecydowanie mniej popularne a mianowicie bramy roletowe oraz bramy rozwierne zwane przez większość bramami dwuskrzydłowymi.

Bramy_segmentowe_budowa

Największym zainteresowaniem cieszą się obecnie na rynku bramy segmentowe. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż zdecydowanie ładniej się prezentują oraz znacznie lepiej zamontować do nich automat, który otwierał i zamykał drzwi.

brama

Bramy te można dopasować niemal do każdego garażu niezależnie od wielkość otworu jak również od rodzaju prowadnic, na które możemy sobie pozwolić a dokładniej, na które mamy miejsce w naszym garażu. Bramy tego rodzaju często montowane są również, gdy podwórko jest zbyt małe by zamontować bramę uchylną oraz gdy posiadłość usytuowana jest w bliskim kontakcie z drogą. Bramy te zbudowane są ze paneli, czyli odpowiednio dobranych i dopasowanych segmentów, których mechanizm działa bez żadnych zastrzeżeń oraz dodatkowo jest cichy. Bramy segmentowe są lekkie wiec, jeśli nie decydujemy się montaż automatu jednym ruchem jesteśmy w stanie otworzyć oraz zamknąć bramę garażową. Montaż bramy segmentowej zajmuje kilka może kilkanaście godzin, ale nie powinniśmy wykonywać go sami, najlepiej zlecić tą pracę osobą, które tym się zajmują, dzięki temu unikniemy niepotrzebnych komplikacji i będziemy pewni, że nasza brama jest poprawnie zamontowana i nie spadnie.

brama_segmentowa_na_zewnatrz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *