Bramy przesuwne

Ogrodzenie posesji jest bardzo ważnym elementem nie tylko ze względów estetycznych, ale też związane jest to z bezpieczeństwem domowników. Szczególnie w przypadku, gdy w domu mieszkają małe dzieci a nasza posesja graniczy w ruchliwą drogą. Jednak ogrodzenie nie składa się jedynie z pojedynczych przęseł, które montowane są pomiędzy słupkami, jeśli decydujemy się na ogrodzenie całej posiadłości musimy liczyć się również z kosztami, które poniesiemy na furtkę oraz bramę przesuwną.

brama_przesuwna

Brama przesuwna jest jednym z najbardziej kosztownych elementów całego naszego ogrodzenia i wiele osób decyduje się na jej zakup i montaż dopiero po pewnym czasie. Koszty zakupu i montażu bramy przesuwnej są bardzo różnicowane, ma na to wpływ bardzo wiele elementów. Pierwszym i zasadniczym pytanie to, jaka długa musi być nasza brama przesuwna, bowiem to od tego zależy tak naprawdę ostateczna cena.  Wpływ mają również takie elementy jak ilość ozdób, które maja znaleźć się na naszej bramie, kolor jak również decyzja czy oddajemy naszą bramę przesuwna, do cynkowania. Cynkowanie jest obecnie w wielu dużych firmach wliczone w cenę bramy już w początkowej wycenie, bowiem odpowiednio ocynkowana brama przesuwna jest bardziej trwała oraz jest mniej narażone na korozję. Cena ocynkuj uzależniona jest od wagi bramy jednak warto dołożyć kilkaset złotych i mieć pewność, że będzie ona się piknie prezentowała nawet za kilka albo kilkanaście lat.

bramy_przesuwne

Brama przesuwna powinna być wykonana w podobnym stylu jak ogrodzenie, aby tworzyć wraz z nim jedność. Dzięki czemu całe ogrodzenie będzie się pienie prezentować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *